Intervjuu Hetfieldiga

1. detsember 2007 at 14:01 (igasugust)

Hehee… Erinevalt aga Lynchist toimus tänane värk unes. Oli selline pisike Metallica kontsert. Pühajärve Põhikoolis asuvas võõras saalis. Nad mängisid üksnes oma aeglasemaid ja rahulikke lugusid. Inimesed istusid kõik vaikselt pinkidel. Kui kontsert läbi, siis ma pidin tundi minema. Mina ja Raul olime ainukesed õpilased ning me pidime õpetaja Ly ette istuma, kes hakkas meile imelikke ülesandeid andma. Siis läksid mul prillid sassi. Võtsin koolilaua sahtlist teise paari ja panin ette. Lõpuks ma aga ei pidanud enam vastu, mõtlesin Ly’le miski vabanduse ja läksin bändi otsima, kes parasjagu just oma asju pakkis. Sain kätte Hetfieldi ja Hammetti, rääkides põhiliselt Hefieldiga. Hammett vist ei öelnudki midagi. Igasugustest asjadest rääkisime, nooruspõlve tuuritamistest ja võrdlemisest seda praegusega. Väga põnev oli, aga siis pidid nad ära minema. Mul oli meeles, et midagi ma tahsin veel kindlasti neilt küsida, aga see ei meenunud. Tundi tagasi minemise asemel läksin nendega rääkides õue kaasa. Neil oli selline suur furgoon mille kabiinis oli kaks neegrit, kõhnemal must «Nike» logoga suusamüts peas.

Lõpuks tuli meelde. Küsisin nende lemmiktoitude kohta. Hammett ei tahtnud eriti vastata, Hetfield naeris oma sõbralikku naeru. Kuidagi läks jutt bändimeeste eridieedi peale. “Ahaa,” ütles James lõbus sädemeke silmis, “sa mõtled keemiat! Ma parem näitan sulle midagi.” Siinkohal pean mainima, et “keemia” all peeti uneäos silmas tervislikku toitu. James kadus süsimusta treilerisse, kust kellegi hambutuid lõugu meenutava ukse avades tõusis külma auru… Nende treiler oli tegelikult külmkamber! Lõuad sulgusid.

Peagi oli James tagasi suure ja üllatavalt kerge plastmassist vaadiga, mille ühes otsas oli pöörlev ventiil, mis justkui teljel ringi käivat tünnikaant meenutas. See oli bändimeeste dieedi jaoks ülivajalik seade, seletati mulle. Eine soovija pidi sinna sisse… khm, peeretama ja siis lisama mingit segu. Kuidagi vihjati veel uraanile ja nõukogude tuumaprogrammile selle seadmega seoses, aga see jäi üsna segaseks. Välja arvatud fakt, et kõik oli normide piires. Siis sõitsid nad minema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: