Pange ennast põlema!

26. september 2007 at 11:03 (võrk)

Okei, tunnistage nüüd üles, kes see sitaahv oli, kes mu blogi blog.tr.ee’sse ära regas! Maruvihane praegu!

7 kommentaari

 1. Muidumeez said,

  Vaeseke… aga keda kotib :-p

 2. moonike said,

  mina ei pannud, ausõna.

  aga kirjuta nendele blogtree tegijatele, et nad maha võtaksid. (ma kunagi ise panin ja ise võtsin ära ka), lootust on ju, et kui blogiomanik palub ära võtta, siis enam teinekord ei panda. =)

 3. higgins said,

  Tänud soovituse eest, Moonike. Ma juba hommikul kirjutasin.

 4. altairi said,

  Kusjuures sa ei ole esimene kaebaja, et ta teadmata asjaoludel sinna nimekirja sattunud on :( Samas, mida ma ka tean, ma nagunii ei jälgi blog.tr.ee-d.

  Ainus, millest ma aru ei saa – miks see probleem on, et sinna on lisatud ja kas nad enne blogi sinna jälgimisele panemist omaniku nõusolekut ei küsigi? :S

 5. mr.Costello said,

  Aga mismoodi sinna üldse ilma nõusolekuta lisada saab? :-O See uus blog.tr.ee versioon tahab ju mingit hullu valideerimist saada – pead oma blogisse tegema mingi postituse, mis mingit valideerimiskoodi sisaldaks jne… Ei tööta see värk siis või?

 6. higgins said,

  Altair: Mina ka seda lehte ei jälgi. See tuli välja statistikast. Aga probleem? Tundub, et nõusolekut ei lähe vaja ning… Mis tunne sul endal oleks kui keegi sulle rate.ee konto teeks, mis automaatselt kõik su pildid oma lehele korjab? Blog.tr.ee puhul korjatakse küll su blogipostitusi, aga minu silmis jääb rate ikka rate’iks ja ma ei saa aru mis haige huvi on kellelgi teisi inimesi sinna sundida.

  Costello: Mina ei ole mingit valideerimiskoodi postitanud, aga kõik mu augusti keskpaigast ja edasi tehtud sissekanded on blogireidi kaudu leitavad ja sealt tullakse mu lehele üsna korralikult. Selle posti esimest kommentaari vaadates tundub, et ka parastama. Ma ei ole tõesti sellisest publikust huvitatud.

 7. mr.Costello said,

  Jeah, ise küsin, ise vastan.
  Tundub, et valideerimiskoodiga postitust tahetakse vaid siis, kui tahad blogi oma nimele registreerida. Muidu võid võtta aga suvalise veebilehe, mis RSS-i pakub ning selle “blogiks” registreerida. Nii ongi seal blog.tr.ee-s kirjas sellised toredad “blogid” nagu Postimees Online ja Päevaleht Online jms.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: