Lauamängulaager

5. september 2007 at 15:46 (kodu, mängud)

Kuna töökirves enam peakohal ei paista nii jubedasti ähvardavat kui ta seda viimased kuu aega teinud on, siis on ka viimane aeg kirja panna kõik vahepeal tööväliselt juhtunu.

20. august oli suur lauamängulaager. Tegelikult algas juba kõik 19nda õhtul, kui saabunud Ove, Tella, Christjan ja Cygnus Warcrafti lauale laotasid. Ma tõmbasin endale orkid! Jess! Äge! Ja siis selgus, et mängu kõige keerulisem osa on mängulaua kokkupanemine. Erinevalt Farlanderist võttis eri juppidest kokku käiva laua ülesseadmine miski pool tundi… Ma ei ole üldse kindel kas ma hetkel liialdasin. Mäng ise oli alguses natuke võõrastav ja õnne element üsna suur, aga täitsa huvitav oli ja poolde öösse läks ta ka. Eks ma kunagi lahkan pikemalt seda mängu kui veel mängida saab. Loodetavasti siis juba eestikeelset varianti.

 Õige päeva hommikul kuni mina tööd rabasin mängiti veel Katani asustajaid, kuid siis saabusid Andreas ja Sirje, ning pärastlõunal Noper, Katie ja Vahur. Kui enamus seltskonda koos, siis läks lahti Troonide mängu lauamäng kahel mängulaual. Hiljem saabus veel Edvin oma venna ja sõbraga ning käiku läks ka Igor, mida õhtupoole veel mängiti. Mina selle Sõrmuste isanda RISKini ei jõudnudki. Viimasega oli veel selline vahva lugu, et me mõtlesime, et tüübid on seal juba oma tunni-poolteist lahinguid maha väisanud, aga siis kõlas mängulauast optimistlik hõige: “Me saime nupud paika!” Terves majas ei olnud vist kedagi kes ei naernud.

Laagrijärgsel päeval sai veel üks väike Igor tehtud ja paar järelejäänud inimest said enne bussile minekut ära proovida ka Giljotiini.Üldiselt oli üritus väga lahe ja uued (ja muidugi ka vanad) tuttavad olid toredad. Lõpetuseks lisan veel lingi Sirje laagrimuljetele ja tõdemuse, et vist kõik laagris osalenud neliteist inimest olid ühel meelel − selline asi võiks korduda. Mis võiks mul selle vastu olla?

3 kommentaari

 1. mr.Costello said,

  Laager oli tõesti tore, tänud!
  Aga selle Riskiga ongi jah niimoodi, et algne kaartide sorteerimine ning nende põhjal maade jaotamine võtab aega. Ning siis panevad neli mängijat kordamööda igaüks 45 väikest nuppu paika… :D
  Selles mõttes on Troonide Mäng parem, et seal pole kohe alguses sellist megaarmeed vaja kaardile laotada.

 2. higgins said,

  Mhmh… Ja üldse on nuppude sorteerimist vähem. Paarist pupsikust ilma jäämine võib juba üsna laastav olla. Aga mulle meeldib enim just see, et täringuid ei ole kohe üldse mitte.

  Tore, et sulle ka laager meeldis. =)

 3. Ove said,

  Oktoobris jälle

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: