Igatsetud hetk

26. juuli 2007 at 22:15 (raamatud)

Lõpuks ometi! Ma ootasin seda nii kaua − õhtut, kus oleks piisavalt aega ja jaksu, et tegeleda raamatuga. Ma tunnen juba ette, et see saab väga tore kogemus olema.

P.S.
Ma ei räägi Potterist. Martin, siit ma tulen.

7 kommentaari

 1. moonike said,

  Mul ei tule praegu meelde, kas sa oled siin Troonide mängust varem kirjutanud või mitte ja laisk olen ka. Tahtsin tegelikult küsida, kes su lemmiktegelane on, kui on.
  Mulle raamat meeldis, aga kõigist tegelastest kaasa elada suutsin miski pärast ainult Danyle, ülejäänud jätsid miskipärast täiesti külmaks.
  Kas sul on ikka veel Troonide mäng käsil või oled juba edasi liikunud järgmise osani?

 2. higgins said,

  See post oligi märkeks, et ma «A Clash of Kings’i» käsile võtsin. Sünnipäevaks kingiti. =)

  Lemmiktegelasi… Esimese raamatu põhjal… peategelastest Tyrion, kõrvaltegelastest Pisinäpp. Dany kui isik ei pakkunud mulle esimese raamatu põhjal erilist huvi, aga tema lugu ja elu dothrakide keskel oli väga põnev ning huvitav. Ja lisaks nendele meeldis mulle Cersei − ehtne ja külmavereline emalõvi. Ta on ilmselt sümpaatsuse antitees, aga tema eesmärgikindlus… Mingi respekt tekkis ühesõnaga ja tahaks teisi Lannistere ka lähemalt näha. Seda ma olen inimestega rääkides tähele pannud, et Arya hakkab edasi lugedes paljudele meeldima.

 3. Ray D. Noper said,

  Tegelikult on see selles osas vahva raamat, et mitte ükski tegelane ei ole 100% sümpaatne, kõik on ikka ilged persevestid, igaüks omamoodi :P

  Ostsin mingi hetk haiglasviibimise ajaks kõik olemasolevad osad ja võiks teile muidugi spoilereid teha, kui tahaks, aga olen äkki ikkagi viisakas ;)

  Muide, Higgins, ega sa Troonide mängu lauamängu laenata ei taha teinekord ? Seda nagu Eestist saada on võimatu ja Meerikamaalt ka üks igavene PITA (kui just ei vea, nagu mõnel :P)

 4. higgins said,

  Aga te võite ju Katiega mõnikord külla tulla meile, kui sul tervis kannatab? Meil teisigi huvilisi olnud, aga hetkel remont ja pole söandanud veel kellegi kutsumise jaoks suuremaid plaane teha. Kui enam kempsu minnes üleni valgeks saamise oht ei ähvarda, siis võin teada anda. =)

 5. Ray D. Noper said,

  Selle tervisega ongi see nadi lugu :P

  Muidugi, küllakutse kehtib teistpidi ka, väikese etteteatamise korral võib pakkuda sauna, grilli, metsamüha (ja rongikolinat), loodust ning väikese rännaku (ca 4km) korral ka lapsepõlve meeldetuletamist Nõos :P

 6. Ray D. Noper said,

  Endal lauamänge muidugi hetkel oluliselt pakkuda ei ole, Risk oleks olemas nagu… Midagi eksootilist hankinud ei ole…

  Ahjaa, Riski asenduskaardid on kusagil väljatrükituna olemas, annab väikese MTG-liku nüansi juurde :)

 7. higgins said,

  Ma võin muidugi paar kaardimängu ka kaasa võtta, aga mitu mängijat sul seal olemas muidu oleks? Hannes oli ka väga huvitet, aga ta pole kindel kas ajad klapivad. Viis mängijat on maksimum, aga targutajaid mahub kindlasti veel. =P

  Tegelt ma meilin sulle ja räägib privas edasi. =)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: