Rapid Exchange

20. mai 2007 at 17:57 (filmid)

Tänaseks filmiks oli «Rapid Exchange» (2003). Jah, seesama Lance Henriskseni plaat, mis ma Maximast sain ükskord. Karpi lähemalt uurides selgus palju põnevat. Näiteks lausejupp “Kaalul ei ole ei palju ega vähe − 250 miljonit dollarit!” Tekkis küsimus, et kui palju siis palju on? Ja loomulikult ka esikaanel särav pealkiri «Boing 747» (sic!). Film rääkis nimelt boeing lennuki röövimisest. Lisaks sellele näidati vaatajale enne filmi algust sama filmi spoilereid täis treilerit. Ei, menüüs ei olnud võimalik seda vahele jätta.

Esiteks pidin ma muidugi krambid saama. Lorenzo Lamase tegelaskuju valehabe oli lihtsalt võrratu! Ometi ei läinud film sama jaburalt edasi. Olgu, vargafilmide klišeesid oli ikka kuhjaga ja lennukit parandavad piloodid… “Me kaotame kõrgust! Ükski seade ei reageeri! … Võta manuaal lahti ja loe, mida me tegema peame!” Ja siis see süüdimatu enesekindlus kuidas piloot näpitsatega elektronskeemide ja juhtmepuntra kallale läks… Ütleme nii, et võttis päris kõhedaks.

Lance Henrkseni ennast siin filmis aga eriti ei olnud. Paremal juhul nii kolmandikus filmis. Ta oli kõrvaltegelane, aga ometi tema nimega seda filmi reklaamitakse. Vat kui kavalad, eks ole? Samas ta mängis oma rolli väga vahvalt, ning tegi muidu ebahuvitava tegelaskuju vaadatavaks.

Üldkokkuvõttes oli tegu ebaintelligentse ja ettearvatava vargamäruliga, aga need kaks miinust ongi ju vaid tähenärijate snoobide jaoks. =P Film ise oli tempokas ja kui end mõtlema ei unusta, siis ajaviitena käib küll. (3/5, predictable thievery action with hilarious costumes and horrifing pilots)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: