Rapid Exchange

20. mai 2007 at 17:57 (filmid)

Tänaseks filmiks oli «Rapid Exchange» (2003). Jah, seesama Lance Henriskseni plaat, mis ma Maximast sain ükskord. Karpi lähemalt uurides selgus palju põnevat. Näiteks lausejupp “Kaalul ei ole ei palju ega vähe − 250 miljonit dollarit!” Tekkis küsimus, et kui palju siis palju on? Ja loomulikult ka esikaanel särav pealkiri «Boing 747» (sic!). Film rääkis nimelt boeing lennuki röövimisest. Lisaks sellele näidati vaatajale enne filmi algust sama filmi spoilereid täis treilerit. Ei, menüüs ei olnud võimalik seda vahele jätta.

Esiteks pidin ma muidugi krambid saama. Lorenzo Lamase tegelaskuju valehabe oli lihtsalt võrratu! Ometi ei läinud film sama jaburalt edasi. Olgu, vargafilmide klišeesid oli ikka kuhjaga ja lennukit parandavad piloodid… “Me kaotame kõrgust! Ükski seade ei reageeri! … Võta manuaal lahti ja loe, mida me tegema peame!” Ja siis see süüdimatu enesekindlus kuidas piloot näpitsatega elektronskeemide ja juhtmepuntra kallale läks… Ütleme nii, et võttis päris kõhedaks.

Lance Henrkseni ennast siin filmis aga eriti ei olnud. Paremal juhul nii kolmandikus filmis. Ta oli kõrvaltegelane, aga ometi tema nimega seda filmi reklaamitakse. Vat kui kavalad, eks ole? Samas ta mängis oma rolli väga vahvalt, ning tegi muidu ebahuvitava tegelaskuju vaadatavaks.

Üldkokkuvõttes oli tegu ebaintelligentse ja ettearvatava vargamäruliga, aga need kaks miinust ongi ju vaid tähenärijate snoobide jaoks. =P Film ise oli tempokas ja kui end mõtlema ei unusta, siis ajaviitena käib küll. (3/5, predictable thievery action with hilarious costumes and horrifing pilots)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: