Jay and Silent Bob Strike Back

15. märts 2007 at 21:42 (filmid)

No kui juba siis juba. Mõne päeva eest sai (uuesti) ära vaadatud ka «Jay and Silent Bob Strike Back» (2001). Jah, ma tean, et see esimene pilt on igal pool seda filmi iseloomustamas, kuid see ka lihtsalt on filmi kõige portreelikum kaader.

Algus oli paljutõotav. Ja kus film alles kubises staaridest! Juba alguses oli palju tuttavaid nägusid, näiteks nagu George Carlin ja siis kõik need tüübid kes ikka tavaliselt Smithi filmides mängivad. Paar asja ka väheke häiris − esiteks see, et Jay kasutas samat riimi raha küsimiseks kui filmi «Clerks II» (2006) ja teiseks see, et mõned inimesed mängisid kahte rolli ja siis jäi ühes kohas segaseks, et kas see on nüüd see sama tüüp või ei olnud. Peale selle oli kõik tore.

Lõpupoole kiskus aga film liiga tähetede paraadiks ja asju vajus üldiselt ära. Mida edasi seda hullem. Olid küll jah kuulsused, kes iseendid mängisid aga… tegi see seda kõike paremaks? Ilmselt mitte. Kuid siiski-siiski, tegelikult mahtus selle nõmeda lõpuosa sisse veel Chris Rocki fantastiline esitus. Ma pean kohe ütlema, et muidu ta oli mulle sellise ülemakstud lobasuu mulje jätnud aga tema siinne esitus läks ikka kohe täitsa hinge. (4/5, but wretched last quarter)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: