Jay and Silent Bob Strike Back

15. märts 2007 at 21:42 (filmid)

No kui juba siis juba. Mõne päeva eest sai (uuesti) ära vaadatud ka «Jay and Silent Bob Strike Back» (2001). Jah, ma tean, et see esimene pilt on igal pool seda filmi iseloomustamas, kuid see ka lihtsalt on filmi kõige portreelikum kaader.

Algus oli paljutõotav. Ja kus film alles kubises staaridest! Juba alguses oli palju tuttavaid nägusid, näiteks nagu George Carlin ja siis kõik need tüübid kes ikka tavaliselt Smithi filmides mängivad. Paar asja ka väheke häiris − esiteks see, et Jay kasutas samat riimi raha küsimiseks kui filmi «Clerks II» (2006) ja teiseks see, et mõned inimesed mängisid kahte rolli ja siis jäi ühes kohas segaseks, et kas see on nüüd see sama tüüp või ei olnud. Peale selle oli kõik tore.

Lõpupoole kiskus aga film liiga tähetede paraadiks ja asju vajus üldiselt ära. Mida edasi seda hullem. Olid küll jah kuulsused, kes iseendid mängisid aga… tegi see seda kõike paremaks? Ilmselt mitte. Kuid siiski-siiski, tegelikult mahtus selle nõmeda lõpuosa sisse veel Chris Rocki fantastiline esitus. Ma pean kohe ütlema, et muidu ta oli mulle sellise ülemakstud lobasuu mulje jätnud aga tema siinne esitus läks ikka kohe täitsa hinge. (4/5, but wretched last quarter)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: