Clerks: Uncensored

12. märts 2007 at 19:19 (filmid)

Kuna viimatise maania käigus said juba mõlemad filmid ära vaadatud siis vaatasin ka ära «Clerks: Uncensored» (2000). Wikipediast lugedes tekkis lihtsalt nii suur huvi. Vau mis näitlejad! Tegelased oli vaadatud piltidel ka hästi tabatud ja ma lihtsalt tahtsin Dante ja Randaliga veelkord naerda, ning mis ma ikka salgan… Pealkiri ise oli juba ahvatlev.

Esimene reaktsioon on hämming. Teostus on hea jah, aga… sisu? Kurja suurmagnaadi vastu võitlemine? Jay ja Vaikne Bob müüvad… hõlma alt ilutulestikurakette? Dante hakkab pesapallitreeneriks? Tuntud kvaliteetdialoogist pole haisugi. WTF!? Kes kurat selle sihtgrupp on? Mina ei saanud sellest lõpuni aru. See ei olnud «Clerks», see oli tobe «Murelaps» mille tegevus Quick Stopis toimus.

Kaks esimest osa olid kõige hullemad. Ma lihtsalt ei suutnud uskuda, et sama seltskond sellise käkiga hakkama on saanud. Kolmandas osas oli isegi juba paar natuke naljakat kohta, aga see ei päästnud midagi. Viimases osas nad üritasid midagi päästa, aga see tundus ka pigem iroonilise lõpunoodina, kuna sari kellelegi (ilmselt) peale ei läinud. Ainuke väärt asi selles sarjas oli suitsetav ahv ja selle kleepisin ma siia ära. Ulmeguru skaalal üks punkt − vaatasin ja kahetsen, et seda tegin. (1/5)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: