The Gamers

16. veebruar 2007 at 13:39 (filmid, mängud)

Kuna täna tulid kohale filmi «The Gamers» (2002) autogrammidega DVD’d, siis sai teos kohe üle vaadatud. Eestikeelsed subtiitrid olid head, aga nende toimetajana pean tunnistama, et paar näpukat jäi ikkagi sisse. Samas tõlkega jäin rahule, ning väga hea, et selline klassika nüüd ka meie emakeeles saadaval on.

Film kuulub loomulikult iga rollimänguri kohustusliku vaatamise hulka, ning lahtirääkimise asemel peaks seda pigem ise nägema. Palju on igasuguseid inside vihjeid, aga naljavalik on õnneks selline, et ka mitterollimängija kõhutäie naerda saab. Minul on ausaltöeldes lugemine sassi läinud mitu korda ma seda vaadanud olen.

Alguses olin natuke skeptiline, kui nägin silti “uued eriefektid”. Kartsin, et näevad äkki väga teistsugused välja, kuid lõppkokkuvõttes sulandusid nad väga kenasti filmi sisse, ning kui seda silti poleks olnud, siis ei tea kas ma vahet olekski märganud. Filmi jubedakvaliteedilise versiooni saab alla laadida siit (kuigi kelder on vist tihti maas), ning kui meeldima hakkab või niisama seda filmi endale riiulisse soovid, siis telli DVD siit. (5/5)

Filmitegijate koduleht: http://deadgentlemen.com/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: