The Gamers

16. veebruar 2007 at 13:39 (filmid, mängud)

Kuna täna tulid kohale filmi «The Gamers» (2002) autogrammidega DVD’d, siis sai teos kohe üle vaadatud. Eestikeelsed subtiitrid olid head, aga nende toimetajana pean tunnistama, et paar näpukat jäi ikkagi sisse. Samas tõlkega jäin rahule, ning väga hea, et selline klassika nüüd ka meie emakeeles saadaval on.

Film kuulub loomulikult iga rollimänguri kohustusliku vaatamise hulka, ning lahtirääkimise asemel peaks seda pigem ise nägema. Palju on igasuguseid inside vihjeid, aga naljavalik on õnneks selline, et ka mitterollimängija kõhutäie naerda saab. Minul on ausaltöeldes lugemine sassi läinud mitu korda ma seda vaadanud olen.

Alguses olin natuke skeptiline, kui nägin silti “uued eriefektid”. Kartsin, et näevad äkki väga teistsugused välja, kuid lõppkokkuvõttes sulandusid nad väga kenasti filmi sisse, ning kui seda silti poleks olnud, siis ei tea kas ma vahet olekski märganud. Filmi jubedakvaliteedilise versiooni saab alla laadida siit (kuigi kelder on vist tihti maas), ning kui meeldima hakkab või niisama seda filmi endale riiulisse soovid, siis telli DVD siit. (5/5)

Filmitegijate koduleht: http://deadgentlemen.com/

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: