Mängulaager Urus

12. veebruar 2007 at 0:27 (mängud)

Käisin eile esimest korda Urus (endine Varjend). Jõudsin pärast seitsetteist tundi järjestkust mängimist koju ja olen isegi natuke puhata saanud. Väsinud tunne on ikka ja bussisõidu asemel pole ikka väga kaua aega nii suurt ja sügavat auku olnud, aga laager oli see eest väga tore!

Esiteks oli juba mänguruum väga äge − pisike betoonruum, mille seintel rippusid roostes ketid ja hobusekolbad! Laud oli küll kipakas, kuid ruumi jätkus kuuele inimesele küll (kui keegi just kuhugi minna ei tahtnud). Hoolimata kuulujuttudele oli Urus siiski soe, eriti meie väikeses toas, kus oli väidetavalt ka umbne. Pärast liikusime aga suuremasse tuppa, kus undas. Mulle meeldis see koht tüki vähem, aga lisanduvate mängijate tõttu poleks me väikesesse tuppa lihtsalt ära mahtunud. Vahepeal käidi isegi pildistamas. Eks ma panen siia mõne viite või pildi ka, kui mulle miskit näppu satub.

Ütleme, et Petsi mängus oli kohutavalt hea olla − tema huumorisoon kattub suuresti minu omaga, kuid ta lisab kompotti veel kõike muud ootamatut, mis mulle eriti meeldib. Igatahes naerutas ta meid horroriga segamini täitsa ära. Need, kes temaga mänginud on, teavad. Teised peavad temaga lihtsalt mängima, et teada saada. Nostalgiahoog. Peaks tihemini Tartus käima hakkama.

Seiklusest ka paar sõna? Seltskond pidi Suure Nõiajahi raames AO preestri käe all toimetama Anthraxi pealinna Orbitisse müstilise Trollikuninga Krooni, mis iga kolme aasta tagant kuhugi tekib, ning mille pärast kõik trollid võitlevad, et ise kuningaks saada. Vaikselt hakkas aga AO’laste osakaal ülesande lahendajate hulgas kahanema. Seda siis põhiliselt tänu meie koostööaltile seltskonnale. Ma ütleks, et noatera peal käimist oli palju, ning mõni õõtsus tasakaalu hoides ikka päris hoolega. Porganditoite, jäneseid, kratte, trolle, nupust nikastanud tegelasi ja sõjaväelist karjumist paistis olevat lõputult. Õnneks läksime karvupidi kokku üsna vähestega. Lõpuks sokutatigi see kroon kuidagi meile ja saime ka ise nõiajahi (tabamatuteks) märklauadadeks. Kuuldavasti räägivad sellest ajajärgust kõnelevad Anthraxi kroonikad tuhandete trollide suurest ja laastavast sõjast AO kiriku vastu. Põhjustest, miks kogu inimrassi vihkava trollisoo raev mõneks ajaks suuresti ühe ususekti vastu pöördus, ajalugu vaikib.

Teie,
Trollikuningas Korvin

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: