Street Rod

6. jaanuar 2007 at 1:17 (mängud)

Juhuslikult sattusin ühe oma ammuse lemmikmängu otsa. Seejuures nii «Street Rod» kui ka «Street Rod II» on täiesti tasuta saadaval. Nagu näha, siis on tegelikult küll tegu kahe eri mänguga, kuid nad on sedavõrd sarnased, et neid on kergem ühe mängu eri tahkudena võtta. Märkimisväärne on veel see, et tegu on ainsa rallimänguga mis on mind üle ühe õhtu köita on suutnud. Putitad ja värvid oma ilusaid autosid ning siis sõidad kas raha või omanikepaberite peale võidu. Adrekas missugune!

Alguses panin mängu niisama tööle ja üritasin mängida. Miski oli aga puudu. See miski oli heli. Kusjuures heli on selles mängus küllaltki oluline − tuleb mootorit kuulata. Niisiis olles tulutult kasutanud mingeid segaseid emulaatoreid külastasin veelkord abandoniat, kust leidsin vägagi põhjaliku ning lollikindla õpetuse DOSBox’i paigaldamiseks (see on isegi mac-i jaoks olemas). Nüüd sujub mäng probleemideta (kui ununenud sõiduoskused välja arvata). Piiksuva DOS-i muusika saab mängus raadiole klõpsates kinni keerata, ning mängu käivitades võid arvutis oma lemmikmuusika käima jätta. Väga bra!

Tegelikult olen ma esimest osa tüki rohkem mänginud kui teist. Ilmselt oli põhjus selles, et teises osas oli maantee üks osa pehme ja seal oli väga kerge end hunnikuse sõita. Kiirus tuli maha võtta lihtsalt, aga jube tüütu oli see ikkagi. Lisaks sain veel teada mitteametlikust projektist «Street Rod 3», kuid… tundub, et see ei valmi enam kunagi. Jupi tirida ja mängu proovida saab küll, kellel huvi on. Tastuta mängu kohta oli algus vägagi paljutõotav.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: